صندلی شیواری

صندلی شیواری

صندلی شیواری

صندلی شیواری مناسب برای سالن های عروسی از محصولات شرکت تولیدی میز و صندلی و تجهیزات تالار تولون می باشد. این محصول یکی از بهترین انتخاب ها جهت برگزاری مراسم عروسی و میهمانی ها در باغ ها و فضای باز می باشد. این نوع صندلی تالاری بسیار سبک و ارزان به نسبت مدل های دیگر می باشد که حمل و نقل و چیدمان در تالار عروسی بسیار آسان است و به دلیل استحکام زیادی که دارد کمتر از نونه های دیگر آسیب خواهد دید. جهت تزیین صندلی شیواری از پارچه ساتن و یا حریر نیز استفاده می نمایند.

صندلی شیواری به شکل صندلی شیشه ای نیز از تولیدات شرکت تولون موجود بوده که امروزه دیگر تقریبا از مدل صندلی شیشه ای استفاده نمی گردد. صندلی شیواری از فرم فلزی بسیار محکم و بادوام ساخته شده است که دارای گارانتی تعویض ( و نه تعمیر!!! ) از طرف شرکت تولون می باشد.دیگر محصولات شرکت ما مربوط به تجهیزات تالار از قبیل میز و صندلی تالاری و جایگاه عروس و داماد و یا آیینه اتاق رختکن عروس و داماد را می توانید در صفحات دیگر این وب سایت ملاحظه بفرمایید.

شما عزیزان جهت اطلاع از قیمت فروش صندلی شیواری و جهت خرید این محصول می توانید با تلفن دفتر مرکزی تماس بگیرید.

همچنین اگر قصد فروش صندلی شیواری خود را دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا در قسمت فروش میز و صندلی دست دوم تالار اقدام به فروش آن نمایید.