صندلی رستوران

صندلی رستوران

صندلی رستوران

صندلی صوفی ساده با پایه های معمولی با دوخت زیبا و با کیفیت و استفاده از مرغوب ترین نوع پارچه و چرم در رنگ های مختلف ، پایه های ساده تمام فلز و مقاوم در برابر ضربات ناشی از جابجایی و شستو شو کارآیی این مدل صندلی را چند برابر نموده است. استفاده از اسفنج ۳۰ کیلویی در کف و اسفنج ۲۰ کیلویی در پشت صندلی، استفاده از آن را ساده تر و آسان نموده است.

رنگ پایه ها الکترواستاتیک و تهیه شده در کوره برای ماندگاری و ضد خش بودن رنگ پایه ها می باشد و ضخامت به کار رفته در بدنه ۱/۵ سانتی متر است که مقاومت آن را زیادتر کرده و استفاده از جوش آرگون در اتصالات صندلی به آن استحکام بخشیده است. همچنین دوخت نگین بزرگ در قسمت جلویی و در پشت صندلی در دو رنگ نقره ای و طلایی زیبایی آن را چند برابر نموده است. ارتفاع صندلی از سطح زمین ۱۱۰cm می باشد.

تمامی صندلی های شرکت تولون ترکیبی هستند خیره کننده از زیبایی و استحکام که با به روز ترین و مدرنترین شیوه های تولید صندلی های تالاری، مجلسی، پذیرایی ، رستورانی و هتلی تولید میگردند، بکار گرفتن ظرافت در طراحی و ساخت محصولات شرکت تولون و تولید پایه های انحصاری و همچنین شکیل بودن و زیبایی در طرح و رنگ محصولات موجب شده تا تولیدات این شرکت پاسخگوی تمامی سلیقه ها باشد . انجام سلفون پیچی هر محصول و ایجاد روکش های مخصوص شرکت تولون همچنین استفاده از فوم های ضربه گیر برای پایه های صندلی برای جلوگیری از صدمات ناشی از جابجایی و حمل و نقل از دیگر خدمات شرکت تولون میباشد. صندلی مخصوص رستوران ها با روکش چرم ترک در رنگ های مختلف

صندلی های شرکت تولون به واسطه ی طراحی کلاسیک خود شکوه و اصالت ماندگار را به محیط شما میبخشد، تمامی صندلی های شرکت تولون از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند که در مدل های مختلف و تهیه شده از بهترین روکش های پارچه و چرم در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند.