صندلی تالار مدل ۱۰۱۵

صندلی تالار مدل ۱۰۱۵

صندلی تالار مدل ۱۰۱۵

صندلی تالار مدل ۱۰۱۵ با طراحی بسیار شکیل و زیبا در رنگ های مختلف جهت تجهیز تالار پذیرایی و یا رستوران ها و هتل ها تولید شده است. این محصول که از استحکام بالایی برخوردار است دارای شاخصه هایی می باشد که به شرح آن می پردازیم:

  • فریم پشت و کف صندلی از پروفیل ۴۰*۲۰ ورق ۱٫۵mm.
  • فوم پشت و کف صندلی از نوع اسفنجی ۳۰Kg سوپر و یا تزریقی.
  • روکش الوان پارچه های درجه یک خارجی به انتخاب شما عزیزان.
  • به کار گیری پارچه های درجه یک و یا بهترین نوع چرم ترک.
  • دوخت روکش در دو مرحله کوک درشت و کوک ریز یکپارچه می باشد.

تنوع رنگ این مدل بسیار زیاد است که می توانید مدل هایی از آن را در ادامه ببینید.

تمامی صندلی های شرکت تولون ترکیبی هستند خیره کننده از زیبایی و استحکام که با به روز ترین و مدرنترین شیوه های تولید صندلی های تالاری، مجلسی، پذیرایی ، رستورانی و هتلی تولید میگردند، بکار گرفتن ظرافت در طراحی و ساخت محصولات شرکت تولون و تولید پایه های انحصاری و همچنین شکیل بودن و زیبایی در طرح و رنگ محصولات موجب شده تا تولیدات این شرکت پاسخگوی تمامی سلیقه ها باشد . انجام سلفون پیچی هر محصول و ایجاد روکش های مخصوص شرکت تولون همچنین استفاده از فوم های ضربه گیر برای پایه های صندلی برای جلوگیری از صدمات ناشی از جابجایی و حمل و نقل از دیگر خدمات شرکت تولون میباشد. صندلی مخصوص رستوران ها با روکش چرم ترک در رنگ های مختلف

صندلی های شرکت تولون به واسطه ی طراحی کلاسیک خود شکوه و اصالت ماندگار را به محیط شما میبخشد، تمامی صندلی های شرکت تولون از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند که در مدل های مختلف و تهیه شده از بهترین روکش های پارچه و چرم در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند.

تجهیزات تالار ( صندلی تالار ؛ صندلی شیواری یا شیباری ؛ میز شام ؛ آیینه رختکن عروس و داماد )