جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد

برای مشاهده نمونه عکس جایگاه عروس و داماد در تالار لطفا بر روی تصویر ها کلیک نمایید.

شرکت تولیدی تولون یکی از مدرن ترین تولید کنندگان جایگاه عروس و داماد با قیمت مناسب می باشد و با بیش از ۵۰۰ تالار و باغ تالار جهت تشریفات مجالس عروسی و در قسمت جایگاه عروس و داماد همکاری داشته است . برخی از این جایگاه ها مناسب جهت چیدن سفره عقد است که برخی از مشتریان برای زیباتر جلوه دادن و تزیین سفره عقد از این جایگاه ها استفاده می کنند. جایگاه عروس و داماد بسیار زیبا به ۱۳ تکه تقسیم می شود که با هر دکوراسیون و چیدمان قابل استفاده می باشد. یکی از محاسن این جایگاه ها پرتابل بودن آن است و به هر شکل و سلیقه ای می توان آن را تزیین کرد. از دیگر محصولات شرکت تولون صندلی شزلون عروس و داماد می باشد که جلوه زیبایی به جایگاه عروس و داماد داده و سالن تالار را زیباتر می سازد. این شرکت در زمینه تولید جایگاه عروس و داماد با خدمات مجالس و موسسات پذیرایی همکاری فراوان داشته و آماده همکاری با تالار ها ، موسسات پذیرایی و ظروف کرایه می باشیم.

از محصولات شرکت تولون می توان از انواع میزهای پذیرایی مجلسی، تالاری و هتلی و همچنین انواع میز شام لمسه ای در ابعاد مختلف ، میز های فلزی تالاری و رستورانی و میز های پلی استری و رزین نام برد. برای نخستین بار تولید میز های پذیرایی نشکن و زیبای پلی ویسکوز در ایران توسط شرکت تولون انجام گرفته است که این میز ها کاملا قابل شستشو بوده و تمامی قطعات آن قابل تعویض است. میزهای پذیرایی شرکت تولون دارای ضمانت و آماده ارسال به تمامی نقاط کشور می باشد. تمامی صندلی های شرکت تولون ترکیبی هستند خیره کننده از زیبایی و استحکام که با به روز ترین و مدرنترین شیوه های تولید صندلی های تالاری، مجلسی، پذیرایی ، رستورانی و هتلی تولید میگردند، بکار گرفتن ظرافت در طراحی و ساخت محصولات شرکت تولون و تولید پایه های انحصاری و همچنین شکیل بودن و زیبایی در طرح و رنگ محصولات موجب شده تا تولیدات این شرکت پاسخگوی تمامی سلیقه ها باشد. انجام سلفون پیچی هر محصول و ایجاد روکش های مخصوص شرکت تولون همچنین استفاده از فوم های ضربه گیر برای پایه های صندلی برای جلوگیری از صدمات ناشی از جابجایی و حمل و نقل از دیگر خدمات شرکت تولون می باشد.

فروش انواع تجهیزات تالار ، رستوران و هتل شامل جدید ترین مدل های صندلی تالار، صندلی رستورانی ، صندلی هتلی ، صندلی فلزی سالن های عروسی، میز شام تالاری (سلف سرویس)، میز شام لمسه و چند تکه، جایگاه عروس و داماد به صورت چند تکه و قابل جابه جایی کاملا آسان، صندلی شزلون عروس و داماد در طرح ها و نقش های جدید و زیبا و بسیاری تجهیزات تالاری دیگر. جهت خرید هریک از محصولات ذکر شده تولید شرکت مبلمان تولون می توانید با ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را از انواع مدل ها و رنگ ها و طرح ها و همچنین از قیمت محصولات مطلع نماییم.