صندلی تالاری

صندلی تالاری

شرکت مبلمان تولون تولید کننده میز و صندلی تالاری ، رستورانی و هتلی

در این مجموعه می توانید نمونه هایی از مدل صندلی تالاری ، صندلی رستورانی و صندلی هتل را مشاهده بفرمایید.

فروش صندلی تالاری تجهیزات عروسی

صندلی تالاری ، محصولات مقاوم ، راحت و زیبا با اصول ارگونومی

شرکت تولیدی تولون بزرگترین تولید کننده میز و صندلی تالاری ، صندلی هتلی ، صندلی تالاری ( صندلی مجلسی ) ، صندلی رستورانی و یا کافی شاپ ، صندلی فلزی تالاری ، صندلی لمسه و صندلی مجلسی در ابعاد و رنگ های مختلف می باشد . صندلی ها با کیفیت بالا و از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است . تنوع مدل صندلی های شرکت  تولیدی  تولون ( صندلی صوفی ساده ، صندلی صوفی تاجدار ، صندلی شیواری جهت تالار عروسی، صندلی پشت رومی و طرحی جدید از صندلی پرنسس ( پرنس ) و صندلی استیل ) با بهترین کیفیت و ضمانت تعویض می باشد. روکش تمامی صندلی ها از چرم ترک بوده و اسفنج و فوم های مورد استفاده در آن از مواد درجه یک می باشد. استفاده از رنگ های کوره ای برای پایه ها باعث شده تا نسبت به ضربه های ناشی از جا به جایی مقاومت و استقامت بیشتری داشته باشند. شرکت تولون با به کارگیری خیاط های کاملا مجرب و حرفه ای در قسمت دوخت و دوز و طراحان متخصص و حرفه ای مدل هایی زیبا را ارائه می دهد. همچنین این شرکت با استفاده از جوش های آرگون در قسمت جوشکاری محصول ، زیبایی و دوام صندلی ها را تضمین می نماید و همین امر موجب شده تا شرکت تولون یکی از مدرن ترین و بهترین تولید کنندگان میز و صندلی تالاری باشد.

شرکت تولیدی مبل صندلی تالاری تولون با استفاده از سالها تجربه به تولید صندلی های ساخته شده مطابق با اصول ارگونومی دست یافته است.

يكي از مسائل مهم كه در واحدهاي صنعتي توليدي ، خدماتي، آموزشي و یا در فعاليت‌هاي كشاورزي حائز اهميت مي‌باشد اين است كه سلامت افراد در حد مطلوبي حفظ شود و افراد قادر باشند تا در سايه بهداشت و ايمني، به طور دقيق و با كيفيت بالا به وظايف محوله خود بپردازند. بهترین حالت برای نشستن، حالتی است که نیروی وزن آدمی در بیشترین سطح پخش شود. هر چقدر که صندلی راحت و یا در اصطلاح ارگونومیک باشد، اگر از آن درست استفاده نکنید، عوارض بدی ممکن است برای بدنتان اتفاق بیفتد. اگر به مدت طولانی، به صورت ثابت بر روی صندلی بنشینید، ممکن است با مشکلاتی مانند خستگی زودرس، درد و ضعف عضلات گردن، از بین رفتن تناسب اندام، کاهش گردش خون، کاهش راندمان قلب و ریه و مشکلات گوارشی مواجه شوید. حتما صندلی ساخته شده در خارج از کشور، صندلی استاندارد و قابل قبول برای مصرف داخلی نمی‌باشد.

از دیگر محصولات شرکت تولون به غیر از صندلی تالاری و مجلسی می توان از انواع میزهای پذیرایی مجلسی، تالاری و هتلی و همچنین انواع میزهای لمسه ای در ابعاد مختلف ، میز های فلزی تالاری و رستورانی و میز های پلی استری و رزین نام برد. برای نخستین بار تولید میز های پذیرایی نشکن و زیبای پلی وسکوس در ایران توسط شرکت تولون انجام گرفته است که این میز ها کاملا قابل شستشو بوده و تمامی قطعات آن قابل تعویض است. میزهای پذیرایی شرکت تولون دارای ضمانت و آماده ارسال به تمامی نقاط کشور می باشد.