دیگر محصولات

دیگر محصولات

با کلیک روی هر عکس می توانید دیگر محصولات ما را نیز ببینید. به زودی محصولات جدید تر و مدرن تری را آپلود خواهیم کرد.

شرکت تولون بزرگترین تولید کننده میز و صندلی تالاری ، صندلی هتلی ، صندلی رستورانی ، صندلی فلزی تالاری ، صندلی لمسه و صندلی مجلسی ( صندلی مجالس عروسی ) در ابعاد و رنگ های مختلف می باشد . صندلی ها با کیفیت بالا و از مواد اولیه مرغوب تهیه شده است . تنوع مدل صندلی های شرکت  تولیدی  تولون ( صندلی صوفی ساده ، صندلی صوفی تاجدار ، صندلی شیواری ، صندلی پشت رومی و طرحی جدید از صندلی پرنس (پرنسس) و صندلی استیل ) با بهترین کیفیت و ضمانت تعویض می باشد. روکش تمامی صندلی ها از چرم ترک بوده و اسفنج و فوم های مورد استفاده در آن از مواد درجه یک می باشد. استفاده از رنگ های کوره ای برای پایه ها باعث شده تا نسبت به ضربه های ناشی از جا به جایی مقاومت و استقامت بیشتری داشته باشند. شرکت تولون با بکارگیری خیاط های کاملا مجرب و حرفه ای در قسمت دوخت و دوز و طراحان متخصص و حرفه ای مدل هایی زیبا را ارائه می دهد. همچنین این شرکت با استفاده از جوش های آرگون در قسمت جوشکاری محصول جهت مقاومت بیشتر ، زیبایی و دوام صندلی ها را تضمین می نماید و همین امر موجب شده تا شرکت تولون یکی از مدرن ترین و بهترین تولید کنندگان میز و صندلی تالار باشد.

از دیگر محصولات شرکت تولیدی مبلمان تولون میز های پذیرایی پلیستری در طرح ها و نقش های زیبا و چشمگیر می باشد. همچنین میزهای لمسه ای که با ظرافت خاص و با استفاده از محصولات با کیفیت تهیه گردیده است. آیینه اتاق رختکن عروس و داماد را نیز در مدل ها و رنگ های شیک و متنوع می توانید در محصولات شرکت تولون ببینید.

از دیگر محصولات شرکت تولون می توان از انواع میزهای پذیرایی مجلسی، تالاری و هتلی و همچنین انواع میز شام لمسه ای در ابعاد مختلف ، میز های فلزی تالاری و رستورانی و میز های پلی استری و رزین نام برد. برای نخستین بار تولید میز های پذیرایی نشکن و زیبای پلی ویسکوز در ایران توسط شرکت تولون انجام گرفته است که این میز ها کاملا قابل شستشو بوده و تمامی قطعات آن قابل تعویض است. میزهای پذیرایی شرکت تولون دارای ضمانت و آماده ارسال به تمامی نقاط کشور می باشد. تمامی صندلی های شرکت تولون ترکیبی هستند خیره کننده از زیبایی و استحکام که با به روز ترین و مدرنترین شیوه های تولید صندلی های تالاری، مجلسی، پذیرایی ، رستورانی و هتلی تولید میگردند، بکار گرفتن ظرافت در طراحی و ساخت محصولات شرکت تولون و تولید پایه های انحصاری و همچنین شکیل بودن و زیبایی در طرح و رنگ محصولات موجب شده تا تولیدات این شرکت پاسخگوی تمامی سلیقه ها باشد. انجام سلفون پیچی هر محصول و ایجاد روکش های مخصوص شرکت تولون همچنین استفاده از فوم های ضربه گیر برای پایه های صندلی برای جلوگیری از صدمات ناشی از جابجایی و حمل و نقل از دیگر خدمات شرکت تولون می باشد.